Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ЈАС СУМ ЖЕНА – КОНФЕРЕНЦИЈА

July 20, 2022 @ 5:00 pm - July 21, 2022 @ 10:00 pm

Details

Start:
July 20, 2022 @ 5:00 pm
End:
July 21, 2022 @ 10:00 pm
Website:
https://femitika.mk

Organizers

ФЕМИТИКА
ИСЛАА | Иванов Школа за Лидер – Алумни Асоцијација
НИЕ СМЕ МАКЕДОНИЈА

Venue

Кино Фросина
Димитар Влахов
Скопје, 1000 North Macedonia
+ Google Map
Пријавени досега: 200 / 200

Регистрацијата за овој настан е затворена!